Wynajmę pokój >> Mielec

01.09.10

Witam, Poszukuję pokoju lub mieszkania (kawalerki) do wynajęcia w Mielcu. Jestem 19 letnią studentką i dodatkowo spokojną osobą, nagle poszukuję miejsca zakwaterowania. nadzwyczaj zachciej o kontakt.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

mieszkanie z widokiem na bezdno w budynku hotelu Arka Medical Spa w Kołobrzegu, w odległości 70 m od morza, na skraju parku uzdrowiskowego. Apartamentowiec, to budowla ośmiokondygnacyjny, w którym znajdują trzy windy panoramiczne osobowe i panoramiczne fasady od strony północnej i południowej. Jest on częścią kompleksu sanatoryjno-hotelowego Arka Medical Spa, w którym znajduje się kolekcja dzieł sztuki Spa, ognisko rehabilitacji natomiast fundament odnowy biologicznej i rekreacji. W budynku jest całodobowa recepcja, monitoring, instalacje alarmowe i domofonowe tudzież parking strzeżony. Oferowany apartament znajduje się na piątym piętrze, 1 pokój z aneksem kuchennym i łazienką o łącznej powierzchni 22,91 mkw. natomiast słonecznym balkonem o powierzchni 5,56 mkw., zmordowany i w pełni umeblowany. W apartamencie jest instalacja elektryczna, telefoniczna, domofonowa, RTV, internetowa, c.o. (centralne ogrzewanie z możliwością zdalnego odczytu) i wodno-kanalizacyjna (wodomierze ciepłej i zimnej wody z możliwością zdalnego odczytu). Stałe opłaty lokalowe w wysokości 250 zł/m-c. kwatera w odległości 70 m od morskiej linii brzegowej. Na najwyższym piętrze Arki znajduje się kawiarnia widokowa z platforma obrotową. Z okien własnego apartamentu można podziwiać morze Bałtyckie w Kołobrzegu.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości kwatera na Czubach Widok, 58,70 m2, 3 pokoje, 1/4 p., łazienka i wc oddzielnie, na nieograniczoną skalę balkon, piwnica. kwatera jest nader przestronne, ustawne, rozkładowe. Okna w mieszkaniu wychodzą na środek dnia i północ z widokiem na wąwóz, balkon od południa. blok z 1993 roku, w trakcie docieplania, domofon, dwa mieszkania na piętrze. niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w najbliższym sąsiedztwie szkoła, przedszkole (dojście bez konieczności przechodzenia z wykorzystaniem ulicę), agregat boisk sportowych, basen, sklepy, pizzeria, poczta, kościół. Zapraszamy do oglądania. cena 299.000 zł. Istnieje wybór zakupu w/w mieszkania za cenę 320.000 zł po przeprowadzonym remoncie podług wskazówek Kupującego.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Do wynajęcia powierzchnie handlowo-usługowe w centrum Ciechanowa. Usytuowane na poziomie parteru w nowym czterokondygnacyjnym budynku. Rozkład pomieszczeń: powierzchnia handlowo-usługowa (411,37 m2) + zaplecze socjalne (5,76 m2) + wc (4,62 m2). współczesny budynek – wyposażony w windę a ruchome schody. Duże witryny, wejście kawa na ławę z chodnika. nim budynkiem ok. 30 miejsc postojowych. Przyłącza: elektroenergetyczne, wodne, kanalizacji sanitarnej, telefoniczne. Idealne położenie na każdą aktywność - handel, usługi, kancelaria bądź gastronomię. Istnieje alternatywa wydzielenia dowolnej powierzchni. Planowany termin oddania budynku do użytkowania z wykorzystaniem developera to wrzesień / październik 2012 r. Cena najmu: 50 zł / m2 (netto)
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościdziałka w miejscowości Miłoradzice znajduje się w odległości 12 km od miasta Lubin. Do działki prowadzi rozwiązanie asfaltowa. Bez problmeu podłaczyc wolno media ponieważ, obręb ten znajduje się na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, zatem jest bezproblemowy dopuszczenie do mediów. W otoczeniu są lasy, łaki i park. Usytowana po słonecznej stronie miejscowości. forma działki prostokątny. Istnieje opcja podziału dizałki i sprzedaży przeciwnie częsci.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 2500 m2 nad samym jeziorem Wytyczno Do sprzedania przepiękna kawałek ziemi rekreacyjna o powierzchni 2500 m2, domek letniskowy, studnia głębinowa, duża komórka na narzędzia, kosiarka spalinowa, narzędzia. 15 letnie zadbane drzewa i krzewy, gęsta trawa. Bezpośrednie dojście nad jezioro. Dojazd z drogocenny nr 82. Do najbliższej miejscowości Urszulin 3 km. dzieło wieczysta, pełna własność.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości pole budowlana mieszczaca sie na osiedlu w sąsiedztwie ul. Niemirowskiej o powierzchni okolo 12 arow cena do uzgodnienia prosze o kontakt telefoniczny Pozdrawiam
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Piękna pole 3000m2. niby kwadrat. Położona wśród Mazurskich jezior w miejscowości Ublik k.Orzysza. 35zł za m2 Częściowe zalesienie: nieco 12 letnich dębów, sosen i świerków. Pięcioletni żywopłot wzdłuż trzech boków działki. Wspaniałe miejsce dla turystyki rowerowej i konnej (200 m do stajni i Gospodarstwa Agroturystycznego „U Przyjaciół”), 200 m do jeziora Ublik Mały, 250 m do jeziora Ublik Wielki, 400m do ośrodka wypoczynkowego Politechniki Warszawskiej z wypożyczalnią sprzętu turystycznego i pływającego, 10km do pola golfowego i wyciągu narciarskiego. Rozpoczęta struktura drewnianego domku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania, jest to okręg ekstensywnej zabudowy rekreacyjnej, gdzie na jednej działce może być posadowiony jeden budowla rekreacyjny i jeden budowla oszczędny lub garażowy. Przepiękne dziewicze tereny, ani mru mru! i spokój z dala od komercyjnej i zatłoczonej części Mazur.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Sprzedam kawalerkę 37 m2 (duży pokój z balkonem, widna kuchnia, umywalnia z WC i wanną, masywny korytarz do zabudowy) na I piętrze 10-cio piętrowego wieżowca z dwiema windami. Miesięczne koszty utrzymania to: czynsz 270 zł. (w czynszu ryczałt za CO i gaz) + liczniki: bieg i woda.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Do sprzedania kawałek ziemi z możliwością zabudowy 27 arów w miejscowości Kielnarowa . oferta biura nieruchomości dowcip 797/DZM , w sprawie oferty prosimy o infrastruktura z agentem Marta tel. 604-150-047 . działka w kształcie nieregularnym w najszerszym miejscu 52m w najwęższym 45 m , wydane talent zabudowy na budynek jednorodzinny mieszkalny , publikatory bieg i gaz na sąsiedniej działce , wata w granicy działki , ściek na działce , dojazd fortel asfaltowa + 30 m kosztowny własnej , środowisko luźna zabudowa , mrowie zieleni , ciche i spokojne pozycja . Licencja 3613. Numer oferty 797/DZM. Cena: 105 000 zł. Tel. 178640606, 604150047 . ogłoszenie niniejsze nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego . Pełną ofertę naszego biura znajdą kraina na www.iangroup.net
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

Zamienię 96cio metrowe mieszkanie w Milanówku na mniejsze w Warszawie. Mieszkanie jest parterem domu z przynależnym ogrodem (650 m2). Posiada podzielne liczniki zaś własną księgę wieczystą. Znajduje się w doskonałej lokalizacji.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Do sprzedania gospodarstwo dom wolnostojący do remontu i zabudowania gospodarcze w okolicach miejscowości Wielopole Skrzyńskie . oferta biura nieruchomości kawał 1260/DM , w sprawie oferty prosimy o kontakt z agentem Marta tel. 604-150-047 . Dom o powierzchni rzędu 130 m² , działka 6,21 hektara , dom wybudowana w latach 50-tych , mur warstwowy cegła i pustak , kalenica dachówka , okna drewniane skrzynkowe i nowe pcv , dom podpiwniczony , media w domu prąd , gaz , woda , w domu dwaj kuchnie z kuchniami kaflowymi , toaleta , pięć pokoi , kotłownia z piecem gazowym i węglowym do centralnego ogrzewania , kawałek ziemi o nieregularnym kształcie na wzniesieni , na działce dwa budynki gospodarcze , dojazd rozwiązanie asfaltowa + 350 m drogi utwardzonej , w otoczeniu zabudowa jednorodzinna , ciche i spokojne lokalizacja , ładne widoki . Licencja 3613. numer oferty 1260/DM. cena : 250 000 zł. Tel. 178640606, 604150047 . zapowiedź niniejsze nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego . Pełną ofertę naszego biura znajdą państwo na www.iangroup.net
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Sprzedam karczma 40m2 na kazdej z trzech kondygnacji. zatrzęsienie zaadaptowana jako kwatera ale być może słyżyc rowniez jako lokal.nie gospodarcze, Na każdym piętrze toaleta, w mieszkaniu łazienka. przed lokalem znajduje sie taras natomiast ogródek.Mozllwosc zamiany na mieszkanie w Trojmiescie. Cena do negocjacji, Więcej informacji mailowo, bądź pod numerem telefonu
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomościSprzedam mieszkanie, 54 m2, kuchnia, łazienka, 2 pokoje duże, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. mieszkanie w bloku pierwsze danie piętro w miejscowości Borki, 5 km od głównej wartościowy Nowa wieś Ełcka. apartament po generalnym remoncie, ogródek przydomowy zagospodarowany, kawałek ziemi 5 ary, budynek ekonomiczny garaż i piwnica. cena 95 tyś (do uzgodnienia)
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości Sprzedam garaż murowany 20m2 w zabudowie szeregowej na os. Gołębiów 1 przy ul. Andersa, cena 21.000zł do uzgodnienia
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości mieszkanie dwupokojowe z ,,ciemną'' kuchnią , w bloku przy ulicy bocznej.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> Wałcz

22.10.13

Do sprzedania grunty orne o powierzchni 302 ha (3.020.000 m2) w dwóch rozłogach oddalonych od siebie 3 km. miejsce : województwo zachodnio-pomorskie, powiat wałecki. świat uprawiana, przeszły rok programu ekologicznego w którym dopłaty do 1 ha wynoszą 2.000 zł. Bonitacja ziemi :RIV a-9ha, RIV b–36ha, RV–165ha, RVI-80ha, ŁV-2ha, Ls-7 ha, Lz+N-3ha. Atutem oferty jest możliwość skorzystania z kredytu preferencyjnego. Rok 2013 jest ostatnim rokiem, w którym będzie jest dozwolone posłużyć się z tego typu kredytu. Cały areał położony jest w obszarze charakter 2000. Możliwość kupna połowy gospodarstwa. obręb praktycznie płaski ułatwiający prace polowe, grunty niezalewowe. W sąsiedztwie kompleksy leśne i duża kwant jezior. Grunty poprawnie skomunikowane z drogą krajową, która przebiega w odległości kilku kilometrów. odległość od Szczecina wynosi rzędu 80 kilometrów, do granicy z Niemcami 100 km. Rozsądna koszt powoduje zakup tej ziemi jako bardzo włości inwestycja kapitału. L
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam apartament >> nowy dziedziniec Mazowiecki

22.10.12

2 pokoje 49 m bp nowy dwór mazowiecki, parter, cegła kategoria: ogłoszenia > nieruchomości > sprzedam sprzedam otwarcie 2 pokoje – 49 m, dziewiczy podwórzec mazowiecki – sadyba młodych (przy poczcie), rok budowy 1995 - cegła, parter, pokoje 20 i 10 m, kuchnia widna – oddzielna ok. 7 m, piwnica, posadzka mozaika, balkon – z możliwością aranżacji oddzielnego wejścia do mieszkania. rozkład mieszkania bardzo funkcjonalny, instalacja gazowa i wodna miejska (liczniki). mieszkanie do odświeżenia. komorne 300 zł. lokalizacja: sąsiedztwo spokojna, cicha, multum zieleni, w pobliżu pełna infrastruktura. koszt 185.000 zł. - do negocjacji.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> łodyna

22.09.10

działka budowlana,przy drodze asfaltowej 5 km od Ustrzyk Dolnych,prąd,woda na miejscu owszem do podłączenia,szkoła,sklep,wyciąg narciarski na miejscu.cena do uzgodnienia możliwość kupna 10-15 do 21 arów.w przeszłości stał na działce budowla mieszkalny.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> paary

15.04.12

działki na sprzedaż: budowlane i leśna. budowlane dwie: 30 a i 24 a. leśna jedna: 21 a. działki znajdują się we wsi paary, na roztoczu. tel: 15 823 10 89. cena: do negocjacji (9zl/1m)
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam dom >> Buk

22.04.12

przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości buk, gmina cisna, w sąsiedztwie drodze powiatowej relacji dołżyca - bukowiec. w drużyna nieruchomości wchodzi grunt działek o łącznej powierzchni 0,32 ha, oraz dwa budynki o funkcji mieszkalnej i rekreacyjnej.

jeden z budynków to obiekt parterowy z poddaszem użytkowym, w części podpiwniczony, wykonany z bali drewnianych, posadowiony na fundamencie z kamienia i batonu, kalenica zakryty drewnianym gontem, o powierzchni użytkowej mniej więcej 100 m2, na którą składają się na parterze pomieszczenia ogólnodostępne, zaś na poddaszu sypialnie. w pobliżu budynku znajduje się potężny zadaszony taras.

drugi budynek to murowany parterowy kryjówka letniskowy składający się z dwóch oddzielnych segmentów o łącznej powierzchni użytkowej ok. 58 m2.

majątek uzbrojona w energię elektryczną, wodę (z własnej studni), kanalizację (bezodpływowy osadnik na ścieki), ciepłą wodę użytkową z bojlerów elektrycznych, ogrzewanie kominkowe.

nieruchomość ogrodzona, nadzwyczaj ładnie zagospodarowana. na posesji dodatkowo znajdują się wiaty na samochody.

działki położone są wśród terenów otwartych i lasów, nad rzeką solinka, jest to idealne punkt na odpoczynek od miejskiego zgiełku.

» cena sprzedaży - 750 000 zł (słownie: siedemset pięćdziesiątka tysięcy złotych)

istnieje możliwość zakupu w/w zabudowań społem z gruntem o łącznej powiezrchni 8,04 ha za cenę 1 600 000 zł (słownie: jeden milion sześćset tysięcy złotych)
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> Żarnowo

15.05.10

Sprzedam 10ha ziemi ornej w Żarnowie, gm. Grudusk.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> gdynia

01.02.11

pole ogrodzona płotem betonowym z furtka wjazdowa i brama na posesji są dwa budynki oszczędnościowy i bytowy kanalizacja w trakcie budowy telefon głodne kawałki na granicy wybór przyłącza prąd tak samo alternatywa przyłączenia pole znajduje się w Gdyni przy ul Śmierzchalskiego 7 dawna Sliska 23
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam dom >> Lubień

29.03.11

Dom w stanie surowym zamkniętym,o powierz.240m2,wybudowany w roku 2004 na działce o pow.9 arów.W domu rozprowadzone są już instalacje elektryczna i kanalizacyjna-(pozostałe czwarta władza w okolicy).Dojazd do domu drogą asfaltową tudzież utwardzaną.Lokalizacja-dogodny i rychły dojście do pobliskich miast(Myślenice-15km,Kraków 45 km,Rabka-Zdrój 19km) W miejscowości są również,szkoła podstawowa ,przedszkole ,gimnazjum,poczta,urząd gminy.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> Zakrzewo

22.05.10

pole rolna o powierzchni 20 000 mkw., w kształcie prostokąta o wymiarach boków 60 m x 435 m, położona na lekkim wzniesieniu, w środku wsi bez owijania w bawełnę przy drodze asfaltowej. W ewidencji gruntów pole oznaczona w charakterze grunty orne R IIIb o powierzchni 12 000 mkw. i R IVa o powierzchni 8 000 mkw. Dojazd do działki drogą asfaltową - fortel wojewódzka nr 203 Darłowo-Ustka i drogą polną. Na długości 15 m działka graniczy z drogą wojewódzką. Woda i prąd na działce sąsiedniej. pole nie ogrodzona, położona w sąsiedztwie siedlisk rolniczych i działek niezabudowanych, w odległości 2 km od jeziora Kopań i 3 km od morza. Zakrzewo (201 mieszkańców) wieś turystyczna położona w odległości 5 km od Darłowa, 13 km od Jarosławca, 23 km od Sławna i 36 km od Ustki. oferta bezpośrednia – koszty pośrednictwa wieko sprzedający!
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

Sprzedam działkę >> Wojsławice

29.10.10

Sprzedam działkę pod budowę 36 arów, wielkość 21 metrów. Działka położona we wsi Wojsławice na trasie Wiślica - Pińczów, woj. świętokrzyskie. cena do uzgodnienia.
Więcej ogłoszeń: Ogłoszenia nieruchomości

RSS

samochody z niemiec samochody z niemiec samochody z niemiec - autoszyby Drawsko Pomorskie - auto kasacja samochodów - Nasza specjalność to mechanika samochodowa wrocław , naprawy zawieszenia, układu hamulcowego, remonty silników, rozrządu, serwis klimatyzacji.
solidnie szlabany warszawa tylko u nas - check this - oferty pracy kierowca - chińskie sklepy internetowe